Mesaj gönder

Çin Çalışma Platformları Çevrimiçi Pazar

Yüksek kalite, iyi hizmet, uygun fiyat.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerinşaat malzemesi Vinç

İnşaat ve Sanayi t-oluklu alüminyum profiller ekstrüzyon 6063 - T5

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin China Work Platforms Online Market Sertifikalar
Çin China Work Platforms Online Market Sertifikalar
Her zaman bana en iyi plan verebilir ve işbirliği için bir şans olabilir umuyoruz harika hissediyorum benim müşteri sağlayan

—— Tim

Lütfen kaynak platformu iyi bir üne var mı, teslim süresi yoksul stok hiçbir durumda yoktu, çok dakik ve biz kargo dekar bulamadık

—— Bay Carlos

Konuşma çok profesyonel ve hızlı servisi ile kolay bayrak kalite süper iyi oldu. Almanya'dan sipariş sayıdan daha iyi!!

—— Almanya Fabian Scherb

İnşaat ve Sanayi t-oluklu alüminyum profiller ekstrüzyon 6063 - T5

Construction and Industrial t-slotted aluminum profiles extrusion 6063 - T5
Construction and Industrial t-slotted aluminum profiles extrusion 6063 - T5

Büyük resim :  İnşaat ve Sanayi t-oluklu alüminyum profiller ekstrüzyon 6063 - T5 En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: China
Marka adı: Hentec
Sertifika: ISO14001:2004, ISO9001:2000
Model Number: HSC523
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 500kg
Fiyat: negotiation
Packaging Details: Packed in carton firstly,and then reinforced with wooden case or pallet for outer packing
Delivery Time: 30 working days after received the deposite
Payment Terms: 30% T/T in advance
Supply Ability: 10 000 ton per month
Detaylı ürün tanımı
Product Name: Aluminum Assembly Line Application: Machine
Color: natural Alloy: 6063
Temper: T5 Film thickness: AA 10um
Standard: ROHS Surface: Anodizing
Vurgulamak:

Özel haddelenmiş alüminyum

,

t yuvası alüminyum ekstrüzyon

Descrition: 6063-T5 Sanayi Alüminyum Profilleri, Alüminyum Montaj Hattı

1) alüminyum alaşımlı: AL6063 / / 6005 veya müşterilerin en ihtiyaç başına için 6061.
2) bitiş. Çeşitli eloksal renkleri, toz boya, paiting veya değirmen bitirmek.
andozied, elektroforez, toz kaplama (herhangi bir renk), değirmen bitirmek, renk boya, vb: 3) Yüzey aritma
4) Süre: müşterilerin ihtiyacına göre
plastik film ve kraft ile sarılmış paper.or 'gerektiren müşteri karşılamak: 5) Ambalaj
dekorasyon, mobilya, pencere ve kapı çerçevesi, perde duvar, conatruction, vb: alüminyum ürünleri 6) Kullanımı. Biz ekstrüzyon makinesi (4500T) var.
7) Sertifika: ISO9001.ISO14001

Sipariş, ödeme, terimler, sevkiyat
1, Minimum sipariş: deneme sipariş başına 500kg ücret onayı ile sağlanan ve gelecekteki seri üretim için tutulan serbest örnek 1 adet.
2, Örnek Teslimat Süresi: 25 iş günü (. Aracı yapmak için 15 gün ve müşteriye örnekleri göndermeden önce numune verme 10 gün, numuneler laboratuarımızda sıkı testi geçmek gerekir.) Üretim Kurşun zamanı: Bu müşterilerin sipariş bağlıdır miktar (para yatırma işleminden sonra 30 iş günü).
3, Ödeme: (müşterileri ile müzakere edebilir, bizim her zamanki uygulamalar aşağıdaki gibidir)
4 Takım: T / T tarafından ön ödemeli% 100.
5, Parçalar: T / T tarafından teslimattan önce sipariş onayı ve denge üzerine% 30

Uygulamalar:
Temelde vb montaj hattı konveyör, vinç, dağıtıcı, test ekipmanları, raf, elektronik makine endüstrileri gibi kendi özelleştirilmiş kalıp makine ve teçhizat göre böyle otomasyon cihazları, iskeletin muhafaza ve şirketler gibi, sanayi üretimi için kullanılan bir kazanç çoğunluğu ile temiz oda.

Rekabet avantajı:

1 inşaat kolaylaştırmak için: karmaşık bir tasarım ve işleme tabi tutulmadan, modüler ve çok fonksiyonlu, hızlı ideal bir makine kat çerçeve olabilir.
2 güzel ve pratik: hafif ve yüksek sertlik, basit ve güzel bir görünüm.
3 Güçlü ölçeklenebilirlik: eşsiz T-tipi, oluk tasarımı, yıkım profili olmayan bileşenlerin montaj, modifiye ekipman basit ve quick.Aluminum ekstrüzyon profil somun vida her yerde monte edilebilir, sıcak eriyik ekstrüzyon ile çubuk, farklı elde etmektir bir alüminyum malzemeden kesit şekilleri. Döküm, ekstrüzyon ve üç süreçleri boyama dahil alüminyum üretim süreçleri. Bunlar arasında, renk şunlardır: oksidasyon, elektroforez kaplama, flor karbon püskürtme, toz boya, ahşap tahıl transfer baskı ve diğer işlemler.

İletişim bilgileri
China Work Platforms Online Market

İlgili kişi: tt

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin